Skolebestyrelsen

Torben Gerber Pedersen

Billede
Funktion: Næstformand
Adresse: Assenholmvej 2, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Telefon: 74681020
Mobil: 61205751
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelseskontakt til 5Ø og 9C

Johannes Koch

Billede
Funktion: Formand
Adresse: Kandrupvej 4, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Telefon: 20625431
Mobil: 20625431
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelseskontakt til 6Ø og 8B

Tanja Guldhøj Roskjær

Billede
Funktion: Suppleant
Adresse: Gråstenvej 32,1, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Mobil: 26206616
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelseskontakt til 2Ø og 5Ø

Tina Attermann Kaufmann

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Blæsbjergvej 39, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Telefon: 74685160
Mobil: 20313526
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelseskontakt til 0Ø og 9A

Ditte Kraak Petersen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Tumbøl Bygade 8, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Mobil: 25530752
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelseskontakt til 3Ø og 4Ø.

Malene Stilling Jeppesen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Bøgevang 26, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Mobil: 40271312
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelseskontakt til 1Ø og 8A

Nanna Hjorth Christensen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Varnæshøj 4, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Telefon: 51514888
Mobil: 51514888
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelseskontakt til 7A, 7B og 7C.

Stephan Valkær

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Pilekær 12, 6200 Aabenraa
Postnr.: 6200  Aabenraa
Mobil: 52243939
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Energisk Global IT leder. Top motiveret for at give børn og forældre de bedste betingelser for skolegangen. - Far til Jasmin i 1.Ø. og Malou i 0.Ø. Bestyrelseskontakt til 2Ø og 8C.

Jesper Qvist

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Telefon: 73768342
Mobil: 24960275
Emailadresse: [email protected]

Malte Siemer

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Vestvejen 4 , Ullerup
Postnr.: 6400  Sønderborg
Mobil: 30453304
Emailadresse: [email protected]

Anne M. Helming

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Lindsnakkevej 6
Postnr.: 6200  Aabenraa
Mobil: 50904142
Emailadresse: [email protected]

Inge-Lise Hansen

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Skinkelsvej 32
Postnr.: 6100  Haderslev
Mobil: 61650827
Emailadresse: [email protected]